به گزاش روابط عمومی آکادمی تکواندو فدک ،  روز سه‌شنبه، شانزدهم آذرماه سال جاری و مصادف با روز دانشجو، مسابقات قهرمانی استان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد سمنان برگزار شد.
در این رقابت‌ها که با همکاری هیأت تکواندو استان سمنان به انجام رسید 33 بازیکن از شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و مهدیشهر حضور داشتند که در قالب 23 بازی به مصاف یکدیگر رفتند.
در پایان این رقابت‌ها، سید محسن حسینی(شاهرود)، علی‌اکبر رضایی آهوانی(سمنان)، محمدرضا اسقانیان(دامغان)، اکبر کیانیان(مهدیشهر)، پیمان متین(مهدیشهر)، آرمان بیگلری(سمنان)، سعید مهدی‌زاده(شاهرود) و شاهین جلیلی(گرمسار)، موفق به کسب سکوی نخست و قهرمانی در اوزان یک تا هشت شدند.
گفتنی است در انتهای این مسابقات، علی مرادی حقیقی، رضا کرکه‌آبادی و شاهین جلیلی به ترتیب به عنوان داور، مربی و بازیکن نمونه انتخاب شدند.
لازم به ذکر است، مسئول برگزاری این مسابقات، علی دوستی از دانشگاه آزاد بود و روح‌الله خطیب از هیأت تکواندوی استان سمنان نیز به عنوان سرپرست فنی در این مسابقات حضور داشت.
لازم به توضیح است ، محمد دولتی و عبدالله شجاعیان در این دوره از مسابقات به عنوان مسوول فنی و داور حضور داشتند.

منبع : آکادمی تکواندو فدک سمنان |حضور مربیان آکادمی تکواندو فدک در مسابقات دانشگاه آزاد
برچسب ها : سمنان ,حضور ,مسابقات ,مهدیشهر ,دانشگاه ,استان ,دانشگاه آزاد ,شاهین جلیلی ,حضور داشتند ,استان سمنان ,آکادمی تکواندو